Dopisz się

rodzic    27 padziernik 2014 12:03 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
strona przedszkola świetna tylko pogratulować, jednak mogłaby być opcja dla rodziców aby mogli ściągnąć ze stronki zdjęcia swoich pociech, wtedy to już by była rewelacja.
Komentarz moderatora Komentarz moderatora:
Zdjęcia można ściągać ze stronki - trzeba wejść do galerii, wybrać interesującą nas fotorelację z wydarzenia (kategorię), kliknąć prawym przyciskiem myszki na miniaturkę zdjęcia i wybrać "Zapisz element docelowy jako..." (w przypadku przeglądarek Internet Explorer i Firefox) lub "Zapisz link jako..." (przeglądarka Google Chrome) :)

magda    08 wrzesie 2014 13:12 | bydgoszcz
:p

Barbara Z.    16 marzec 2014 22:52 | Osielsko
Przedszkole dla mojej rodziny jest wielopokoleniowe. Zawsze na "Bukowej" była serdeczna, miła i rodzinna atmosfera. Wielki szacunek należy się dla Pani Dyrektor, która przez swoją ciężką pracę i poświęcenie, utrzymuje od lat placówkę, na najwyższym poziomie. Gratuluję.

Babcia Aguni    18 stycze 2014 16:30 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Dostaliśmy zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka,z prawdziwą przyjemnością poszliśmy.Było jak co roku ciepło,wesoło i sympatycznie.Dzieci wesołe,rozśpiewane,pięknie przygotowane do swoich ról.Bardzo dziękujemy Panią z II gr. za miłą atmosferę i słodki poczęstunek.

A. Kuklińska    06 wrzesie 2013 09:25 | Opera Nova
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziekuję dzieciom za piękne prace plastyczne na temat bajki o KOCIE W BUTACH. Wszyskie prace będą eksponowane na wystawie w foyer Opery oraz w drukowanym programie do spektaklu. Specjalne podziekowanie kieruję do Dyrekcji i opekunów grup. Do zobaczenie na przedstawieniu ... :)
Komentarz moderatora Komentarz moderatora:
Prace dzieci zostały również zamieszczone na naszej stronie w zakładce Prace plastyczne. Zapraszamy też do lektury relacji z tego wydarzenia.

Mama Marcysi IIIgr.    03 kwiecie 2013 21:15 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Nasza przygoda z przedszkolem niestety dobiegła końca. Dziękujemy za wspaniałą opiekę, uśmiech i niezapomniane chwile. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Izy oraz Pani Ani, które zawsze są pełne zapału do pracy, mają tysiące świetnych pomysłów i potrafią sprawić, że każde dziecko czuje się docenione i wyjatkowe. Polecamy przedszkole wszystkim, którzy cenią fachowość, dobrą organizację oraz rewelacyjną kuchnię:)

zadowolona mama    26 listopad 2011 21:38 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
To przedszkole jest jakieś magiczne,bo trudno wytłumaczyć fakt, że trzyletnie dziecko we wrześniu z uśmiechem wchodzi i z uśmiechem wychodzi z przedszkola.Zero stresu i niepokoju.Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim to przedszkole.

Pawel Bielunkiewicz    15 lipiec 2011 10:07 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu całej naszej rodzinki, a zwłaszcza Filipa i Lenki, którzy w tym roku opuszczają to wspaniałe Przedszkole, chciałbym serdecznie podziękować całemu gronu pedagogicznemu za ogrom wykonanej pracy. Jesteście wspaniali! Życzę wszystkiego dobrego. Będziemy opowiadać o Was we Francji.

Weronika Graczyk    01 luty 2011 12:52 | Osielsko
Pozdrowienia dla pani Grażynki która teraz jest na emeryturze i wszystkich koleżanek i kolegów z mojej grupy
8)

Absolwentka z 2006 r    09 listopad 2010 19:15 | Bydgoszcz
Chętnie odwiedzam stronę mojego fajnego przedszkola. Kiedy byłam przedszkolakiem jeszcze jej nie było. Oglądam zdjęcia i wspominam swoje radosne przeżycia. Pozdrawiam panią dyrektor
i wszystkie panie. BYŁO WSPANIALE !!!

Oskara dziadkowie    28 sierpie 2010 21:17 | B-szcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Zakończył się piękny etap w życiu naszego wnusia-absolwenta. Dziękujemy WAM Panie (szczególnie Pani HANIA i Pani ALA), za trud oraz za wiele miłych nam niespodzianek, uroczystości, prezentów, zdjęc czy dyplomów. Mile wspominac będziemy zdobywanie nowych wiadomości i dobrych cech charakteru wśród przyjaznych mu koleżanek i kolegów. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

BABCIA i Dziadek OSK    23 stycze 2010 08:36 | Bocianowo
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Tak trzymać. REWELACJE-BRAWO!Prawie "M jak miłość" Dobrze wypracowany serial niezapomnianych wrażeń, dajecie systematycznie nam seniorom. Odkrywacie nowe talenty w naszych kochanych wnusiach. Uroczystość minionego piątku -mile nas zaskoczyła, a praca Pań była zapewne mozolna. Mały filmik na DVD -do obróbki Pana Elektronika -przekażemy Pani DYREKTOR. POZDRAWIAMY serdecznie!

Baza przedszkoli    27 listopad 2009 16:55 |
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo przyjemna, ładna strona. Gratuluję wykonania.
Zapraszam do promowania przedszkola w ogólnopolskiej bazie przedszkoli http://przedszkole-info.pl. Pozwólcie dzieciom łatwiej trafić do przedszkola.

Ania    16 padziernik 2009 20:38 | Trójmiasto
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Super zdjęcia. Śledzę Waszą stronkę od początku jej powstania. Gratuluję pomysłów. Dzieci są szczęśliwe, a rodzinka, nawet z daleka może podziwiać sukcesy malucha
Komentarz moderatora Komentarz moderatora:
Dziękujemy wszystkim za to, że jesteście z nami!!!

ciocia Julii    14 kwiecie 2009 21:46 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miło popatrzeć jak nasze dziecko spędza czas w przedszkolu. Dużo się dzieje, wiec mamy pewność, że bogaci doświadczenia.

wpisy/-ów
1 2 3 »