Dopisz się

Barbara Z.    16 marzec 2014 22:52 | Osielsko
Przedszkole dla mojej rodziny jest wielopokoleniowe. Zawsze na "Bukowej" była serdeczna, miła i rodzinna atmosfera. Wielki szacunek należy się dla Pani Dyrektor, która przez swoją ciężką pracę i poświęcenie, utrzymuje od lat placówkę, na najwyższym poziomie. Gratuluję.

Babcia Aguni    18 stycze 2014 16:30 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Dostaliśmy zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka,z prawdziwą przyjemnością poszliśmy.Było jak co roku ciepło,wesoło i sympatycznie.Dzieci wesołe,rozśpiewane,pięknie przygotowane do swoich ról.Bardzo dziękujemy Panią z II gr. za miłą atmosferę i słodki poczęstunek.

A. Kuklińska    06 wrzesie 2013 09:25 | Opera Nova
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziekuję dzieciom za piękne prace plastyczne na temat bajki o KOCIE W BUTACH. Wszyskie prace będą eksponowane na wystawie w foyer Opery oraz w drukowanym programie do spektaklu. Specjalne podziekowanie kieruję do Dyrekcji i opekunów grup. Do zobaczenie na przedstawieniu ... :)
Komentarz moderatora Komentarz moderatora:
Prace dzieci zostały również zamieszczone na naszej stronie w zakładce Prace plastyczne. Zapraszamy też do lektury relacji z tego wydarzenia.

Mama Marcysi IIIgr.    03 kwiecie 2013 21:15 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Nasza przygoda z przedszkolem niestety dobiegła końca. Dziękujemy za wspaniałą opiekę, uśmiech i niezapomniane chwile. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Izy oraz Pani Ani, które zawsze są pełne zapału do pracy, mają tysiące świetnych pomysłów i potrafią sprawić, że każde dziecko czuje się docenione i wyjatkowe. Polecamy przedszkole wszystkim, którzy cenią fachowość, dobrą organizację oraz rewelacyjną kuchnię:)

zadowolona mama    26 listopad 2011 21:38 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
To przedszkole jest jakieś magiczne,bo trudno wytłumaczyć fakt, że trzyletnie dziecko we wrześniu z uśmiechem wchodzi i z uśmiechem wychodzi z przedszkola.Zero stresu i niepokoju.Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim to przedszkole.

Pawel Bielunkiewicz    15 lipiec 2011 10:07 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu całej naszej rodzinki, a zwłaszcza Filipa i Lenki, którzy w tym roku opuszczają to wspaniałe Przedszkole, chciałbym serdecznie podziękować całemu gronu pedagogicznemu za ogrom wykonanej pracy. Jesteście wspaniali! Życzę wszystkiego dobrego. Będziemy opowiadać o Was we Francji.

Weronika Graczyk    01 luty 2011 12:52 | Osielsko
Pozdrowienia dla pani Grażynki która teraz jest na emeryturze i wszystkich koleżanek i kolegów z mojej grupy
8)

Absolwentka z 2006 r    09 listopad 2010 19:15 | Bydgoszcz
Chętnie odwiedzam stronę mojego fajnego przedszkola. Kiedy byłam przedszkolakiem jeszcze jej nie było. Oglądam zdjęcia i wspominam swoje radosne przeżycia. Pozdrawiam panią dyrektor
i wszystkie panie. BYŁO WSPANIALE !!!

Oskara dziadkowie    28 sierpie 2010 21:17 | B-szcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Zakończył się piękny etap w życiu naszego wnusia-absolwenta. Dziękujemy WAM Panie (szczególnie Pani HANIA i Pani ALA), za trud oraz za wiele miłych nam niespodzianek, uroczystości, prezentów, zdjęc czy dyplomów. Mile wspominac będziemy zdobywanie nowych wiadomości i dobrych cech charakteru wśród przyjaznych mu koleżanek i kolegów. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

BABCIA i Dziadek OSK    23 stycze 2010 08:36 | Bocianowo
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Tak trzymać. REWELACJE-BRAWO!Prawie "M jak miłość" Dobrze wypracowany serial niezapomnianych wrażeń, dajecie systematycznie nam seniorom. Odkrywacie nowe talenty w naszych kochanych wnusiach. Uroczystość minionego piątku -mile nas zaskoczyła, a praca Pań była zapewne mozolna. Mały filmik na DVD -do obróbki Pana Elektronika -przekażemy Pani DYREKTOR. POZDRAWIAMY serdecznie!

Baza przedszkoli    27 listopad 2009 16:55 |
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo przyjemna, ładna strona. Gratuluję wykonania.
Zapraszam do promowania przedszkola w ogólnopolskiej bazie przedszkoli http://przedszkole-info.pl. Pozwólcie dzieciom łatwiej trafić do przedszkola.

Ania    16 padziernik 2009 20:38 | Trójmiasto
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Super zdjęcia. Śledzę Waszą stronkę od początku jej powstania. Gratuluję pomysłów. Dzieci są szczęśliwe, a rodzinka, nawet z daleka może podziwiać sukcesy malucha
Komentarz moderatora Komentarz moderatora:
Dziękujemy wszystkim za to, że jesteście z nami!!!

ciocia Julii    14 kwiecie 2009 21:46 | Bydgoszcz
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miło popatrzeć jak nasze dziecko spędza czas w przedszkolu. Dużo się dzieje, wiec mamy pewność, że bogaci doświadczenia.

wujek Martynki    22 marzec 2009 19:59 | Tomaszów Mazowiecki
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Rewelacja! Jak pokazałem stronkę w pracy, to wszystkim opadły szczęki i leżą na podłodze do dziś :grin

mama Martynki    20 marzec 2009 12:00 |
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Super stronka - pozdrawiam i gratuluję pomysłu!!! ;)

wpisy/-ów
1 2 3 »