Grupa V na zajęciach w sali Bydgoskiego Klubu Sportów Gimnastycznych „Zawisza”

06.03.2012

 
 
 
 
Grupa V na sali Bydgoskiego Klubu Zawisza Po przywitaniu się, z oczekującym przedszkolaków trenerem akrobatyki sportowej Piotrem Szymańskim, pięcio- i sześciolatki przebrały się w stroje gimnastyczne i wyruszyły na salę. Najpierw miały możliwość wyskakania się w basenie z gąbkami. Było to bardzo fajne doświadczenie. Na tyle fajne, że trudno było co niektórych stamtąd wyciągnąć. Na szczęście trener zaproponował wszystkim o wiele bardziej emocjonujące zadanie, wymagające trochę odwagi. Były to skoki z podnośnika do basenu z gąbkami. Najpierw dzieci skakały z niewielkiej wysokości. Później, pod czujnym okiem fachowca, można było spróbować sił z wyższej odległości. Chętnych nie brakowało.

 

Wielką frajdą był trening na trampolinie. Każdy skakał do woli asekurowany przez trenera. Czas tak szybko płynął, że ani się wszyscy obejrzeli kiedy nadeszła pora powrotu do przedszkola. Nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia z trenerem, który dostarczył maluchom możliwości poczucia się sportowcami.
 
Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.