Spotkanie w Grupie IV z sześciolatkami i uczniami

05.01.2012

 
 
 
 
Spotkanie w Grupie IV Sześciolatki z Grupy IV gościły rówieśników z dwóch klas zerowych oraz uczniów klasy I. Spotkanie uświetnili obecnością także Filip i Lenka Bielunkiewicz z Rodzicami, którzy od września 2011 roku mieszkają we Francji, a jeszcze nie tak dawno byli wśród nas. Miło, że odwiedzając rodzinne strony pamiętali o przedszkolu.

Starszaki zaprezentowały kolegom przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilia być musi, czyli gdzie jest Święty Mikołaj”, a potem wszyscy uczestniczyli w konkursach zręcznościowych: „Elfy Mikołaja” oraz  „Reniferowe zaprzęgi”. Pokonanie przeszkód wymagało wykazania się sprytem i pomysłowością. Mikołaj – Maciek poczęstował wszystkich słodyczami. Szkolni koledzy również przygotowali słodkie niespodzianki i podziękowania.

Potem Filip i Lenka opowiedzieli o wrażeniach z nowej szkoły i przedszkola. Przywieźli w upominku dla wszystkich dzieci francuskie przysmaki - serki, którymi zajadają się duzi i mali Francuzi. Czas upływał tak mile, że nim kto się spostrzegł, nadszedł czas pożegnania. Trochę było wszystkim smutno, że Filip i Lenka przyjadą do Polski dopiero wiosną. Jest jednak nadzieja usłyszenia się i zobaczenia na Skypie.

Zapraszamy do galerii.

 

 

 

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.