Spotkania Jasełkowe w Grupie I, II, III i V

14-22.12.2010

 

Spotkania Jasełkowe w Grupie I, II, III i V2010.12.14_jaselka_w_gr.iiiiiiv.jpg Grudzień to miesiąc radosny, niosący wiele niespodzianek zarówno dla naszych przedszkolaków jak i ich rodziców. Dzieci przygotowują dekoracje, uczą się wierszy, piosenek, dobierają stroje do przydzielonych ról. Kiedy wszystko zapięte jest na ostatni guzik, na wieczorki jasełkowe przychodzą rodzice...

W każdej grupie jest pięknie nakryty stół z wieloma smakołykami. Sale udekorowane świątecznymi ilustracjami i elementami oraz bożonarodzeniowe szopki sprawiają, że wszędzie czuć świąteczny i radosny nastrój. Rodzice z łezką w oku oglądają swoje pociechy, jak przebrane w różne  postacie przedstawiają spektakle teatralne związane z Bożym Narodzeniem. Zdarza się, że i dorośli pełnia rolę aktorów. Po występach przychodzi czas na dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń, rozmowy przy stole.
 
Takie spotkania, sprzyjają kultywowaniu tradycji bożonarodzeniowych, zacieśnieniu więzi pomiędzy rodzicami, dziećmi i pracownikami przedszkola. Są pretekstem do zatrzymania się na chwilę i poczucia magii Świąt. Dla dzieci będą także wspomnieniem spotkania oczekiwanego Gwiazdora.
 
Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z "Jasełek" w Grupie I , Grupie II , Grupie III oraz Grupie V .
 
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.