Przedszkolaki w Pałacu Młodzieży na Konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej „Rymy i rytmy’’

2010.12.01_przedskolaki_w_palacu_mlodziezy.jpg Na scenie sali widowiskowej swoimi umiejętnościami  wokalnymi, recytatorskimi i tanecznymi popisywało się ponad 60 uczestników w wieku od 3 do 6 lat.

Z naszego przedszkola do konkursu przystąpiła trójka dzieci.

Julia Żabińska i Hubert Bielicki z Gr. III uzyskali I miejsce za piosenkę ,,Zakochany pajac’’.  Zuzia Mróz z Gr. IV zaprezentowała  wiersz Wandy Chotomskiej „Kaczka tłumaczka”. Za aktorskie umiejętności otrzymała nagrodę.

Po wygłoszeniu werdyktu jury wręczyło przedstawicielom przedszkoli pamiątkowe dyplomy, wszystkim dzieciom balony, maskotki, a zwycięzcom i wyróżnionym nagrody rzeczowe. Widownia składająca się z dzieci i dorosłych podziękowała małym artystom gromkimi brawami.

Organizatorzy podkreślili, że w tym roku zgłoszono do konkursu rekordową liczbę dzieci, a poziom prezentacji wierszy i piosenek był w większości bardzo wysoki.