Przedszkolaki na Festiwalu Piosenki i Tańca ,,Muzyczna Jesień Przedszkolaka”
 
  2010.12.01_przedszkolaki_na_konkurs_jesien.jpg
W konkursie organizowanym przez  Dom Kultury nr 1 przy ulicy Baczyńskiego pięcio- i sześciolatki  miały okazję zaprezentować umiejętności wokalne i taneczne w pięciu kategoriach: solo, duet, zespół, taniec, inscenizacja.
 
Nasze przedszkole, w kategorii solo, reprezentowała sześcioletnia Lenka Wojewódzka.  Zaśpiewała dwie piosenki : ,,Ballada o mamie i tacie” oraz ,, W kasztanowym mieście”. Przeszła  do finału, który odbył się 1 grudnia w kinie ,,Adria” przy ulicy Toruńskiej. Nasza mała śpiewaczka wywalczyła I miejsce w swojej kategorii, dzięki wspaniałemu głosowi i umiejętnościom wokalnym.
 
Pięciolatki w składzie: Hubert Bielicki , Filip Bielunkiewicz, Julia Orlewska, Karolina Miniszewska, Oliwia Kwiatkowska oraz Milena Miniszewska wystąpiły jako zespół i wystawiły piosenki „Sałatka jarzynowa” oraz  „Zakochany pajac”. W finale uzyskali wyróżnienie za ,,Sałatkę jarzynową . 
 

Gratulujemy małym artystom i ich nauczycielkom oraz życzymy dalszych sukcesów.
 
Zapraszamy do Naszej Galerii .
 
 
 
 
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.