Porozumienie pomiędzy Przedszkolem nr 16, a Zarządem Okręgowym ZIWRP w Bydgoszczy

02.07.2019

 
 
 
2019-07-02_porozumienie_3.jpg
Celem porozumienia jest opieka przedszkola nad „Obeliskiem upamiętniającym żołnierzy inwalidów z wojen” na Skwerze Inwalidów Wojennych z Bydgoszczy oraz organizowanie przedsięwzięć o charakterze patriotyczno-historycznym dotyczących patriotycznego wychowania, wynikających z rocznicowych obchodów ważnych wydarzeń Rzeczypospolitej, miasta i regionu. Przedszkole reprezentuje dyrektor placówki - Elżbieta Sergot, a Zarząd Okręgowy Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polski - Jego Wiceprezes- Eugeniusz Michał Andrzejewski.

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.