Pożegnanie przedszkola - Gr. IV

18.06.2019

 
 
 
Uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej sześciolatki rozpoczęły prezentacją ekologicznej bajki. Recytowały również pożegnalne wiersze i piosenki wywołujące wspomnienia i wzruszenie, a ukoronowaniem całości był polonez. Każdy absolwent otrzymał dyplom i pamiątki. Pani dyrektor podziękowała rodzicom za współpracę i angażowanie się w życie przedszkola. Absolwentom życzymy wielu sukcesów w nauce. Bądźcie dumą dla rodziców i przykładem dla innych dzieci. Dziękujemy rodzicom za wzruszające słowa podziękowania. Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji.
2019-06-18_pozegnanie_gr5_51 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.