Pożegnanie przedszkola - Gr. IV

17.06.2019

 
 
 
2019-06-17_pozegnanie_gr4_28 — kopia.jpg
Sześciolatki przedstawiły bajkę „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Poprzez wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie ale i o nowych zadaniach czekających przyszłych uczniów. Były też ostatnie wspólne tańce. Pani dyrektor symbolicznie przecięła więź jaka przez lata łączyła dzieci. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz inne okolicznościowe pamiątki. Było wspólne zdjęcie i słodki poczęstunek. Nie obyło się bez podziękowań ze strony rodziców dla dyrekcji i pań pracujących w grupie. Pożegnania są trudne, ale otwierają przed dziećmi wspaniały czas na zdobywanie nowej wiedzy i nowych doświadczeń. Spełniajcie swe marzenia i wspominajcie nas z uśmiechem na ustach. Powodzenia w szkole !

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.