X Bydgoski Festiwal Nauki wUniwersytecie Kazimierza Wielkiego - Gr. V

22.05.2019

 
 
 
Przedszkolaki na stoisku „Bezpieczeństwo na drodze” miały okazję zajrzeć do mobilnego pojazdu monitoringu, który wykorzystywany jest na różnego rodzaju imprezach plenerowych. Poznały też techniki kryminalistyczne, które pomagają wykryć sprawców przestępstw. Opiekun psa tropiącego Harego opowiadał o swojej służbie. Przedszkolaki miały także okazję pobawić się w miasteczku ruchu drogowego. Kolejnym ciekawym miejscem było stoisko służb więziennych, gdzie poznały tajniki trudnej pracy strażników więziennych. Mogły obejrzeć wyposażenie pomocne w pracy strażników, a także wytwory prac więźniów. Na stoisko promującym Muzeum Wodociągów dzieci oglądały ciekawe zabytki techniki, elementy historycznych sieci wodociągowych. Poznały historię rozwoju wodociągów i kanalizacji w Bydgoszczy. 
2019-05-22_festiwalnauki_gr3_gr5_5 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.