Zajęcia edukacyjne „Oszczędzamy energię” - Gr. IV

17.05.2019

 
 
2019-05-17_edukacyjne_1 — kopia.jpg
Sześciolatki dowiedziały się co to jest energia. Poznały odnawialne i nie odnawialne źródła energii. Zaznajomiły się ze sposobami oszczędzania energii takimi jak: wymiana tradycyjnych żarówek na energooszczędne lub ledowe, zakup sprzętu elektrycznego o wysokiej klasie energooszczędności, wyłączanie światła po opuszczeniu pokoju, otwieranie okien przy wyłączonym grzejniku, gotowanie wody na herbatę w ilość potrzebnej w danej chwili itp. Poznały także sytuacje zagrażające bezpieczeństwu wynikające z samowolnego korzystania z urządzeń elektrycznych. Zagadnienia miały na celu wykształcenie u dzieci postawy proekologicznej oraz energooszczędności.

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.