Uroczystość odsłonięcia obelisku w hołdzie żołnierzom inwalidom z okazji 100-lecia Związku Inwalidów

07.05.2019

 
 
 
Sześciolatki udały się na Skwer Inwalidów Wojennych na Osiedlu Leśnym, gdzie odsłonięto obelisk w hołdzie żołnierzom inwalidom, którzy podczas wojen oddali dla ojczyzny to co najcenniejsze: życie lub zdrowie. Na tablicy umieszczono kluczowe daty największych zmagań wojennych XX wieku, w których walczyli Polacy. Odczytany został apel poległych oraz oddano honorowe salwy. Pod tablicą kwiaty złożyły delegacje Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta oraz Organizacje Wojskowe, Kombatanckie, a także mieszkańcy miasta Bydgoszczy. 
2019-05-07_odsloniecie_1 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.