Spotkanie z uczniami Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej - Gr. III i IV

03.04.2019

 
 
 
2019-04-03_spotkanie_6 - kopia.jpg
Spotkanie odbyło się pod hasłem „Niewidomi mogą wszystko”. Jego główną atrakcją był występ wokalno - muzyczny duetu z dysfunkcją wzroku. Panie: Małgorzata Patrzałek i Dobrosława Nurkiewicz oraz ich podopieczni opowiedzieli o życiu osób niepełnosprawnych wzrokowo. Podczas zajęć dzieci miały okazję przekonać się, że osoby z wadą wzroku mają różne pasje mimo napotykania barier i trudności w życiu codziennym. Dowiedziały się, jak cenne dla osób niewidzących jest wsparcie i życzliwość ludzi zdrowych.

Zapraszamy do galerii .
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.