Teatrzyk „Przygody Krasnala Pączka” Gr. I-V

11.03.2019

 
 
 
Aktorzy z krakowskiego Teatru „ Kanon” przedstawili w humorystyczny sposób historię krasnala łakomczucha. Objadał się pączkami, cukierkami i ciasteczkami. Był grubiutki, bardzo leniwy i ciągle głodny. Za nic miał gimnastykę i zdrowe odżywianie. Na szczęście z pomocą przyszli mu przyjaciółka Skromnisia i król Figlarz. Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu. Pomagały Pączkowi zerwać ze złymi nawykami. Z dużym entuzjazmem radziły bohaterowi jak należy postępować. Jednocześnie miały możliwość zrozumienia, że nie można spożywać dużej ilości słodyczy, lecz zastąpić je owocami i warzywami oraz aktywnością ruchową. Pączek ze strachu, że go zjedzą, zaczął zdrowo się odżywiać i uprawiać gimnastykę. Postanowił nawet zmienić imię, gdyż nie chciał być już łakomczuchem. Zachęcał dzieci do zdrowego stylu życia. Przez cały spektakl przedszkolaki doskonale się bawiły.
2019-03-11_teatrzyk_23 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii .
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.