Zajęcia wMuzeum Wodociągów - Gr. IV

18.02.2019

 
 
2019-02-18_muzeum_10 — kopia.jpg
W gmachu muzeum przywitał dzieci pan Adam Kosecki, który opowiedział skąd bierze się woda i w jaki sposób trafia do kranów. Dzieci dowiedziały się także, że o wodę trzeba dbać, chronić ją i szanować. Film opowiadający o historii wodociągów poszerzył wiedzę o najstarszych, starszych i obecnych sposobach gospodarowania wodą. Niewątpliwą atrakcją były doświadczenia z wodą prezentowane przez pana Bartka Bromberskiego. Zadaniem dla wszystkich dzieci było ułożenie na powierzchni wody w szklanym zbiorniczku żetonu służącego kiedyś do zakupów. Ciekawe było przejście przez tunel kanalizacyjny i pozowanie do pamiątkowego zdjęcia.

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.