Przedszkolaki z wizytą w Szkole Podstawowej nr 20 - Gr. V

12.02.2019

 
 
 
Sześciolatki miały okazję zobaczyć miejsce, w którym spędzą kolejne lata swojego życia. Dużym przeżyciem było uczestniczenie w zajęciach z robotyki. Dzieci mogły spróbować nauki konstruowania i programowania poprzez zabawę uwielbianymi klockami LEGO. Poszukiwały różnic między człowiekiem, a robotem. Zastanawiały się, gdzie można spotkać roboty oraz poznały język i sposób myślenia robotów. W bibliotece szkolnej na wygodnych siedziskach oglądały książki, rozwiązywały zagadki oraz tworzyły opowiadanie. Pani Kasia zaprowadziła przedszkolaków na kolejne klasowe zajęcia. Wszyscy zasiedli w ławkach i otrzymali zabawne okulary. Trzeba było wykazać się znajomością zasad ruchu drogowego i rozróżniać figury geometryczne. Szkoła bardzo podobała się wszystkim przedszkolakom. Jako siedmiolatki chętnie rozpoczną naukę w pierwszej klasie.
2019-02-12_spnr20_7 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii .
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.