Koncert „Serduszko puka w rytmie cha-cha…„Gr. I-V

11.02.2019

 
 
 
2019-02-11_koncert_16 — kopia.jpg
Pani Ada ze swymi gośćmi przypomniała o minionych Dniach Dziadków oraz o karnawale. Pan Andrzej zagrał na skrzypcach popularną europejską polkę „Dziadek” i poleczkę Brahmsa. Przedszkolaki dowiedziały się, że muzyk grający na skrzypcach to skrzypek. Obserwowały sposób gry na skrzypcach. Omawiały jak jest zbudowany instrument i smyczek. Pani Marta zaśpiewała „Czardasza” F. Lehara i śpiewając opowiedziała o „Spóźnionym słowiku”. Przedszkolaki bawiły się także tańcząc i grając na instrumentach perkusyjnych do utworów nawiązujących do Walentynek.

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.