Spotkania w Klubie Czytających Rodziców- Gr. I

19.01.2019

 
 
 
2019-01-19_klub_czytajacych_2 — kopia.jpg
Trzy i czterolatki z wielkim zainteresowaniem słuchały bajek czytanych przez pana Łukasza - tatę Patrycji, panią Patrycję - mamę Olka oraz pana Pawła - tatę Leonarda. Pan Łukasz przeczytał opowiadanie z serii „Mądra Mysz” L. Scheider i A. Steinhauer „Zuzia idzie do fryzjera”. Dzieci przeżywały przygodę Zuzi, która podczas zabawy skleiła włosy gumą do żucia i zastanawiały się, czy obcinanie włosów boli? Pani Patrycja przypomniała bajkę „Trzy świnki” ze zbioru „Najpiękniejsze Bajki”. Przedszkolaki z zapartym tchem słuchały czy i tym razem świnkom uda się uciec przed złym wilkiem. Pan Paweł przeczytał opowiadanie „Nie poddawaj się mała zebro” C. Wilsdon z serii „Nowe przygody małych zwierząt”. Mała zebra chciała za wszelką cenę dogonić inne zwierzęta, ale jej się to nie udawało, bo była za mała. Maluchy dowiedziały się , że każda zebra ma inny wzór pasków, które chronią ją przed drapieżnikami. Przedszkolaki czekają na więcej pouczających i ciekawych spotkań z rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.