Zajęcia prozdrowotne ze studentami Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy - Gr. II-V

27.11.2018

 
 
 
Studenci zaprosili do „zdrowych” rozmów kulinarnych, wyszukiwania elementów do piramidy zdrowego odżywiania. W zabawie „Prawda -fałsz” do oceny, czy wypowiedziane zdania dotyczące właściwego odżywiania są prawdziwe. Było też „Owocowo-warzywne” abecadło na skojarzenie pierwszej litery nazwy owocu lub warzywa z własnym imieniem. Dzieci rysowały, kolorowały, wyszukiwały na obrazkach i segregowały owoc, warzywo lub potrawę oraz rozwiązywały zagadki. Wiersz J. Brzechwy „Na straganie” posłużył do zabawy scenicznej i opisywania walorów odżywczych warzywnych potraw. Spotkania przebiegały w przesympatycznej atmosferze. Już dziś nie możemy doczekać się kolejnej wizyty studentów II roku kierunku Dietetyki.
2018-11-27_studenci_cm_3 — kopia.jpg
Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.