Dzień Pluszowego Misia w Miejskiej Bibliotece przy ul. Czerkaskiej - Gr. II

26.11.2018

 
 
 
2018-11-26_mis_biblioteka_10 - kopia.jpg
Czterolatki przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie. Utworzyły pociąg i razem z ulubieńcami poruszały się w rytm piosenki „Jadą, jadą misie”. Wykonały także z nimi improwizację ruchową do muzyki „Gummy Bear”. Potem wybrały się na wycieczkę do biblioteki, gdzie pani Elżbieta opowiedziała historię powstania Święta Pluszowego Misia oraz pokazała w prezentacji multimedialnej różne misie. Dzieci śpiewały znane piosenki o misiach, recytowały wiersz o jubilacie. Wysłuchały opowiadanie z serii „365 opowiastek o misiach”. Opowiadały historię własnego misia. 

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.