Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia z seniorami - Gr.IV

23.11.2018

 
 
 
Sześciolatki gościły seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Senior” przy ul. Jodłowej wraz z terapeutką p. Anną Kordowską. Dorośli wraz z dziećmi uczestniczyli w przeróżnych zabawach: m.in. rysowali świeczki na torcie misia, śpiewali mu „100 lat”, grali w „Misiową grę kostkową”, czy „Loteryjkę obrazkową”, kolorowali misie według określonego kodu, wyszukiwali różnice na obrazkach, czy układali „Misiowe puzzle”. Były też okolicznościowe wiersze i piosenki. Przeróżnym tańcom i zabawom tanecznym nie było końca, a to za sprawą seniora p. Henryka Bochniaka, który śpiewał i przygrywał na akordeonie. Seniorka p. Jadwiga Skorupka odczytała dzieciom ułożoną przez siebie bajeczkę, której głównym bohaterem był oczywiście niedźwiadek. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Spotkanie przebiegało w przesympatycznej atmosferze i dowiodło, że mimo coraz bardziej nowoczesnych i atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija i jest to zabawka, która z całą pewnością łączy pokolenia. Dziękujemy p. Ani i seniorom za wspaniałą wspólną zabawę.
2018-11-23_mis_seniorzy_44 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.