Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek -Gr.I-V

12.06.2018

 
 
 
Nasze przedszkolaki bardzo lubią słuchać, jak dorośli czytają im książki. Chciały podzielić się radością czytania i przyniosły ze swoich domowych bibliotek ulubione pozycje literackie. Prezentowały je swoim kolegom i koleżankom, opowiadały o bohaterach, a następnie wymieniały się pomiędzy sobą. Nowe książki bardzo ucieszyły dzieci. Z zainteresowaniem oglądały je, pokazywały ciekawe, kolorowe ilustracje. Podczas rozmów utrwaliły zasady korzystania z książek. Dowiedziały się, dlaczego warto czytać książki: rozwijają naszą wyobraźnię, relaksują, uczą, bawią i wychowują. Pozwalają także poznać miejsca i rzeczy, których w codziennym życiu nie mamy możliwości zaobserwować.
2018-06-12_swieto_ksiazek_9 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.