Teatrzyk ,,Perypetie Księżniczki Karolinki" - Gr. I-V

08.06.2018

 
 
 
2018-06-08_teatrzyk_36 - kopia.jpg
Przedszkolaki z zaciekawieniem śledziły losy Dobrej Wróżki i złej Księżniczki Karolinki oraz zobaczyły jakie mogą być konsekwencje niewłaściwego zachowania. Częste kłamstwa i oszustwa księżniczki miały zwrócić uwagę jak nieprzyjemne skutki niesie ze sobą takie postępowanie. Karolince towarzyszyli bohaterowie z bajek m.in. Kot w butach i Pinokio. Dobra wróżka jako specjalista od wszystkiego potrafiła za pomocą czarodziejskich słów: dziękuję, przepraszam i proszę wyleczyć każdego. Bajka zakończyła się morałem: „ Jeżeli nie chcesz mieć kłopotów pamiętaj o magicznych słowach: proszę, przepraszam i dziękuję”. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Występ aktorów nagrodziły gromkimi brawami.

Zapraszamy do galerii .
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.