Uroczysta gala podsumowująca akcję „Bydgoszcz czyta Małemu Misiowi” - Gr. IV

04.06.2018

 
 
 
W akcji, która jest częścią międzynarodowego projektu rozwijania czytelnictwa, wzięło udział 14 bydgoskich przedszkoli. Miś z każdego przedszkola, nazwany imieniem, wraz z Dzienniczkiem Podróży wędrował do kolejnych placówek. Nauczycielki z dziećmi uzupełniały Dziennik Podróży Misia. Wklejały zdjęcia lub zostawiały odciski palców, wpisywały tytuły przeczytanych misiowi książek oraz rysowały pozdrowienia. Dzieci wzięły udział także w konkursie plastycznym pokazując miejsca Bydgoszczy, które warto odwiedzić. Uroczysta gala podsumowująca akcję, z udziałem wszystkich przedszkoli, odbyła się 24 maja 2018r. w Bydgoskiej Szkole Wyższej. Dzieci miały możliwość obejrzenia wszystkich misiów biorących udział w akcji. Wręczone zostały nagrody za udział w konkursie plastycznym oraz w konkursie literackim dla nauczycieli. Każda placówka zaprezentowała się w wybranej formie: tanecznej, wokalnej lub recytatorskiej. Wspólna uroczystość kończąca akcję pokazała, że bydgoskie przedszkola potrafią się zjednoczyć dla dobra dziecka.
2018-06-04_bydgoszcz_czyta_4 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.