Klub Czytających Rodziców - Gr. I

15.12.2017

 
 
 
2017-12-15_klub_gr1_9 - kopia.jpg
Podczas kolejnego spotkania przedszkolaków odwiedziły panie: Anna Heinowska - mama Agatki, Ilona Oleszczyk - mama Krzysia i Dobromiła Grygowska - mama Rozalki. Pani Anna przeczytała bajkę „O smoku wawelskim”. Trzylatki z zapartym tchem słuchały historię o Szewczyku Dratewce, który pokonał smoka, bo był sprytny i odważny. Mama Krzysia przyniosła książkę „Czerwony Kapturek”. Maluchy przypomniały sobie, że nie należy rozmawiać z nieznajomymi i nie można przekazywać im informacji o rodzinie i miejscu zamieszkania. Pani Dobromiła czytała książki: „Lokomotywa” oraz „Bałwanek”. Czytane historie pokazały, że należy sobie pomagać. Jeśli się coś nie udaje, trzeba prosić o pomoc innych. Nie należy przyjaciół zostawiać w potrzebie. Dziękujemy mamom za przekazane wartości.

Zapraszamy do galerii .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.