Wigilijno-jasełkowe spotkania z rodzicami - Gr. I-V

13-19.11.2017

 
 
 
Dzieci przebrane w barwne kostiumy z radością interpretowały w sposób aktorski swoje role, dbając jednocześnie o miłe doznania słuchowe widowni. Każdy przejęty pięknie odegrał swoją rolę, deklamując wiersze, śpiewając i tańcząc. Chętni tatusiowie uświetnili spotkania grając na instrumentach. Wspólny śpiew kolęd z udziałem rodziców, w świątecznych scenografiach, wprowadzał wszystkich w niezwykłą magię Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji spotkań. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej ze spotkań w Grupie IGrupie IIGrupie IIIGrupie IV   oraz Grupie V  
2017-12-13_jasełka_gr1_13 - kopia.jpg


 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.