Klub Czytających Rodziców - Gr. IV

12.12.2017

 
 
 
2017-12-12_klub_3 - kopia.jpg
Pięcio i sześciolatki gościły: Olę - siostrę Mai Steckiej, p. Joannę Witkowską- mamę Justynki, p. Agatę Przybysz- mamę Gabriela, p. Dobromiłę Grygowską - mamę Rocha. Ola przedstawiła wiersze J. Brzechwy, których głównymi bohaterami były zwierzęta i rośliny. Utwory zawierały zaskakujące zakończenie, często poprzez zaprezentowaną historyjkę, ośmieszały naganne zachowanie, a pochwalały dobre. Pani Joanna czytała wierszyki o literach, które dzieci poznały oraz książkę ,,Sportowcy”. Dzieci rozmawiały o różnych sportowych dyscyplinach: o piłce nożnej, koszykówce, judo, rugby czy tenisie. Pani Agata czytała bajkę ,,Niegrzeczny Jeżyk” o wspaniałej przyjaźni zwierzątek ale i niewłaściwym zachowaniu się, które sprawia przykrość. Pani Dobromiła wprowadziła dzieci w nastrój oczekiwania na Święta czytając opowiadanie ,,Pewnej nocy przed Wigilią” ze zbioru ,,Świąteczne opowiadania”. Dziękujemy gościom za wspólne, pełne wrażeń spotkania.

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.