Dzień Misia w Bibliotece Miejskiej - Gr. IV

27.11.2017

 
 
 
2017.11.27_dzien_misia_gr_4_12 - kopia.jpg
Pani Joasia opowiedziała pięcio- i sześciolatkom jak powstał Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci stworzyły postać Jubilata z elementów. Słuchając treści książki „Proszę mnie przytulić” dowiedziały się od niedźwiadka, że wystarczy się mocno do kogoś przytulić, a świat stanie się piękniejszy. Z opaskami na głowach dobierały się w grupy o różnych kolorach. Losowały sposób poruszania się z misiem przy muzyce: za rękę, z misiem na brzuszku, z misiem na głowie. Na zakończenie było słodkie „co-nie co”.

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.