Świętowanie Dnia Pluszowego Misia - Gr. II

24.11.2017

 
Świętowanie rozpoczęło się już w czwartek, kiedy zawitał z niespodzianką do przedszkola Miś - ogromna maskotka. Piątek był dniem ciekawych zabaw i niespodzianek, bo każdy przedszkolak przyniósł swojego pluszowego misia i opowiedział o nim kolegom. Po śniadaniu 3-4 latki wybrały się do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Dr. Witolda Bełzy przy ul. Czerkaskiej 11. Tam pani Joanna Kasprowicz przygotowała dla przedszkolaków wesołe zabawy, których bohaterami były misie. Najpierw składały misia z części, potem słuchały książki pt. „Proszę mnie przytulić”. Były też zabawy w kolory i tańce z misiami. Pani Joanna przygotowała wystawę książek o różnych misiach. Przypomniała dzieciom bajkę o Kubusiu Puchatku. Zachęciła dzieci do odwiedzania biblioteki z rodzicami. Przedszkolaki, pełne wrażeń, wróciły do przedszkola pamiętając, że o pluszowe misie trzeba dbać nie tylko od święta.
2017.11.24_dzien_pluszowego_gr_2_3 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.