Dzień Pluszowego Misia - Gr. I

24.11.2017

 

 
2017.11.24_dzien_pluszowego_gr111 - kopia.jpg
Trzylatki uwielbiają swoje pluszowe misie. Przyniosły je do przedszkola, aby z rówieśnikami wspólnie się nimi pobawić i uczcić ich święto. Zaprezentowały swoich ulubieńców, opowiedziały kiedy je dostały, dlaczego je lubią i w jaki sposób się nimi bawią. Słuchały piosenki o „Dwóch malutkich misiach”, śpiewały piosenkę „Jadą misie”, tańczyły ze swoimi pluszakami do piosenki „Gummi Bear”, kołysały je w rytm kołysanki do snu. Wybrały się w podróż do „Kolorolandii”. Aby tam dotrzeć, misie musiały przepłynąć kolorowy ocean. Trzymając chustę animacyjną dzieci poruszały nią tak, aby miś nie spadł. Po dotarciu „do celu” wszystkie misie i dzieci zajęły miejsca na kolorowych polach. W zabawie „Kolor do koloru” sprytnie zmieniały miejsca dzieci siedzące np. na polu czerwonym. Było także kolorowanie misiów na obrazkach oraz oglądanie przyniesionych przez dzieci książek o misiowych przygodach.

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.