Spotkanie integracyjne wDniu Pluszowego Misia w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Modrzew” - Gr. III

24.11.2017

 
 
 
Dzieci pięcioletnie ze swoimi pluszakami i wychowawczyniami udały się na miłe spotkanie z podopiecznymi Warsztatu. Wspólna zabawa przy piosence „Jadą, jadą misie” była okazją , by przełamać pierwsze lody. W zabawie twórczej pięć zespołów tworzyło misie z różnych materiałów. Każdy miś był inny i wywołał uśmiech na twarzach małych i dużych twórców. Było także zespołowe rysowanie i kolorowanie misiów. Tańcom i pląsom nie było końca, bo pan Marek zapewnił oprawę muzyczną. Grał i towarzyszył w śpiewaniu umilając wesołe chwile. Dzieci obdarowały podopiecznych emblematy misia na tasiemce, a gospodarze poczęstowali przedszkolaków pysznym sokiem. Przedszkolaki dziękują za radosne spotkanie. 
2017-11-24_spotkanie_integra27 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.