Zajęcia w ramach projektu edukacyjnego „Leśna skrzynia skarbów”- Gr. II-V

20.11.2017

 
 
 
2017-11-20_lesna_skrzynia_ii-v1 - kopia.jpg
Tegoroczna „Leśna Skrzynia Skarbów”pod hasłem „Czysto w lesie – Czysto w mieście”. gościła w naszym przedszkolu od 06.11.2017 do 17.11.2017. W ramach projektu dzieci poznawały środowisko lasu, warunki życia niektórych zwierząt, jak chronić i dbać o las. Nasze przedszkolaki mogły korzystać z bardzo ciekawych pomocy dydaktycznych. Były to m. in. drewniane sylwety grzybów, dywanowe gry i plansze, zagadki, pluszowe gatunki ptaków wraz z opcją wysłuchania naturalnych odgłosów, zabawkowe owady, lupy, mikroskop,literatura przyrodnicza dla dzieci. Wszystkie zajęcia były inspiracją do zajęć plastycznym, których efekty mogli podziwiać rodzice i koledzy.

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.