Leśny bal przedszkolaków „Przyrodę szanuję, śpiewam, tańczę i recytuję” - Gr. I-V

17.11.2017

 
 
 
2017-11-17_lesny_bal1 - kopia.jpg
Impreza była etapem projektu edukacyjnego „Leśna Skrzynia Skarbów”, w którym uczestniczy przedszkole we współpracy z Biurem Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Bydgoszczy. Przedszkolaki bawiły się poprzebierane m. in. za zwierzęta, owady, grzyby, ptaki, leśne ludki. Zabawie towarzyszyła prezentacja piosenek i poezji o tematyce przyrodniczej i ekologicznej. Gratulujemy rodzicom wspaniałych pomysłów na dziecięce stroje. Dziękujemy Radzie Osiedla „Leśne” za ufundowanie nagród.

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.