Zajęcia edukacyjne w ramach Projektu „Leśna skrzynia skarbów” – Gr.I

16.11.2017

 
 
 
Najmłodsze przedszkolaki poznały jeden z ekosystemów jakim jest las. Rozróżniały i nazywały mieszkające w nim zwierzęta. Zwróciły uwagę, że w lesie rosną drzewa, które mają liście lub drzewa, które mają igły. Podczas zajęć plastycznych wydzierały z kolorowego papieru drzewa, a następnie rysowały liście w kolorach jesieni. Oglądały pluszowe ptaki oraz z dużym zaciekawieniem słuchały jakie wydają naturalne odgłosy. W zabawie ruchowej naśladowały za pomocą ruchu i gestu sposób poruszania się ptaków oraz szukały dla nich gniazda. Oglądały książki o tematyce leśnej. Wiele emocji wzbudziły ilustracje zwierząt ukazujące ich życie w naturalnym środowisku.
2017-11-16_lesna_skrzynia15 - kopia.jpg

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.