Klub Czytających Rodziców - Gr. I

10.11.2017

 
 
 
Grupę 3-latków odwiedziły panie: Anna Heinowska - mama Agatki, Joanna Witkowska - mama Martynki, Dorota Babicz - mama Lenki. Pani Anna przeczytała wiersz J. Tuwima pt. „Lokomotywa”. Wszystkie dzieci z dużą uwagą słuchały tekstu oraz śmiały się z zawartych tam porównań i rymowanych wersów. Naśladowały głosem dźwięki wydawane przez pociąg, a potem podczas zabawy ruchowej sposób poruszania się lokomotywy i wagoników. Pani Joanna czytała książkę pt. „Malutkie myśli o odwadze”. Dzieci poznały znaczenie słowa „odwaga” i dlaczego warto być odważnym. Przychodzenie do przedszkola, to też odwaga, bo zostawiamy swój znany świat i wkraczamy do nowego. Ale poznajemy nowych kolegów, uczymy się śpiewać, tańczyć, bawić się z rówieśnikami. Pani Dorota przyniosła książkę pt. „Złota rybka”. Teraz już dzieci wiedzą, że nie należy być zachłannym i szanować to, co się posiada. Dziękujemy mamusiom za przekazanie ważnych treści i fajną wspólna zabawę.   
klub.gif

Zapraszamy do galerii.
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.