Pięciolatki w Bydgoskim Centrum Zarządzania Kryzysowego - Gr. III

31.10.2017

 
 
 
Dzięki uprzejmości pana Adama Dudziaka - dyrektora Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, przedszkolaki miały możliwość poznania monitorowania stanu bezpieczeństwa naszego miasta. W trakcie odwiedzin pani Magdalena Wysocka-Brunka, zastępca dyrektora Centrum Powiadamiania Ratunkowego oraz pani operator Katarzyna Szczęsna, zaprosiły dzieci do obejrzenia prezentacji ukazującej niebezpieczne sytuacje. Dzieci zostały pouczone, jakich informacji należy udzielać dzwoniąc na numer 112. W scence sytuacyjnej dzieci odbyły rozmowę z operatorem podając dokładne miejsce i rodzaj zdarzenia. Kolorowały obrazki utrwalając numer 112. Poznały pomieszczenia, w których przyjmowane są zgłoszenia alarmowe i przesyłane do odpowiednich służb ratowniczych. Otrzymały odblaskowe upominki. Dziękujemy tatusiowi Krysi za wspieranie w rozwijaniu u dzieci postaw, które pomogą najmłodszym rozpoznać niebezpieczeństwa, przewidywać ich skutki i podejmować adekwatne do sytuacji działania.
2017_10_31_bczk_18 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.