Zajęcia w Bibliotece Miejskiej „Co przyniesie w koszu jesień?” - Gr. IV

29.09.2017

 
 
 
Pięcio i sześciolatki z panią bibliotekarkę Joannę Kasprowicz rozpoznawały cechy rozpoczynającej się pory roku jesieni. Wymieniały jesienne dary z lasu, sadu, pola i ogrodu. Słuchały i rozwiązywały zagadki, a ich rozwiązanie przyczepiały w postaci obrazków na tablicę. Oglądały prezentację ,,Kongres jesiennych warzyw i owoców”. Wkładając produkty do lodówki utrwalały zdrowe nawyki żywieniowe. Wyliczały, że: należy pić dużo wody, soków, mleka, kefirów, jogurtów. Jeść regularnie 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Oczywiście ograniczać słodycze, bo szkodzą zębom. 
2017_09_29_zajecia_04 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.