Teatrzyki w wykonaniu uczniów kl. III dSzkoły Podstawowej Nr 20

22.06.2017

 
 
 
2017_06_22_teatrzyk_11 — kopia.jpg
Trzecioklasiści, niektórzy nasi absolwenci, pod kierunkiem wychowawczyni p. Hanny Niteckiej zaprezentowali montaż słowno- muzyczny pt. „Niesforna klasa” oparty na wierszach J. Brzechwy i J. Tuwima. Piękna recytacja przyciągała uwagę przedszkolaków. Następnie wcielili się w rolę aktorów w inscenizacji o tematyce ekologicznej ,,Smerfy ratują las”. Bajkowe postacie bliskie dzieciom, uczyły jak segregować śmieci. Złego Gargamela Smerfy uwolniły, gdy odpowiedział na trudne pytania i obiecał poprawę. Całość przeplatana była „smerfnymi” piosenkami. Ślicznie dziękujemy.

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.