Wycieczka do ZOO w Myślęcinku - Gr. III

21.06.2017

 
 
 
Na zaproszenie pani Anny Iwanowskiej - mamy Lilianny, dzieci wybrały się na łono natury aby poznać bogactwo rodzimej fauny: żubry, zebry, kozy, wilki, szopy, kangury i wiele innych zwierząt. Obserwując zwierzęta, zobaczyły z bliska ich sposób poruszania się, sposób jedzenia, szczegóły wyglądu, słuchały jakie wydają odgłosy. Z tarasu widokowego oglądały tygrysa. Zakończeniem wyprawy była degustacja rurek z kremem i soczku zaserwowanych przez panią Anię. Ślicznie dziękujemy. 
2017_06_21_zoo_14 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.