Pożegnanie przedszkola - Gr. IV

20.06.2017

 
 
 
Uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej dzieci 6-letnie rozpoczęły Polonezem. Zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce. Wróżka przenosiła wszystkich w czasie, więc wspominano kolejne przedszkolne lata. Wspomnienia wywołały wiele wzruszeń, a nawet łzy u oglądających rodziców. Każdy absolwent otrzymał dyplom i pamiątki. Pani dyrektor podziękowała nauczycielkom za przygotowanie dzieci do szkoły, a rodzicom za współpracę, angażowanie się w życie przedszkola oraz sprezentowany regał „Sowę”. Absolwentom życzymy sukcesów i przyjaciół w szkole, a wszystkim dzieciom i ich rodzicom udanych i słonecznych wakacji.
2017_06_20_pozegnanie_iv_31 — kopia.jpg
Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.