Przedszkolaki laureatami Przeglądu Teatrzyków i Piosenek Ekologicznych orazkonkursu plastycznego „

13.06.2017

2017_06_13_laureaci_09 — kopia.jpg
Pięcio i sześciolatki, pod opieką nauczycielki Hanny Ciołek, w krótkiej formie teatralnej zaprezentowały umiejętności aktorskie i wokalne w Kujawsko Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Pokazały w jaki sposób należy dbać o środowisko naturalne, dlaczego należy po sobie sprzątać śmieci i w jaki sposób je segregować. Obecne na sali Jury przyznało dzieciom wyróżnienie. Podczas uroczystej gali wręczania nagród otrzymały dyplom oraz klocki i gry edukacyjne. Nagrodę otrzymał także Oliwier Jaszkowski, który zdobył I miejsce w konkursie plastycznym „Arcydzieła z odpadów”. Serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii  .