Koncert „Płynie Wisła, płynie”Gr. I-V

09.06.2017

 
 
 
2017_06_09_wisła_18 — kopia.jpg
Ostatni koncert przed wakacjami tradycyjnie rozpoczął się piosenką „Do, re, mi”, którą dzieci radośnie zaśpiewały z Panią Adą. Potem powitały Pana Jurka, zaproszonego gościa, który przyniósł swój instrument. Bezbłędnie rozpoznały akordeon i przyjrzały się, jak jest zbudowany. Piosenkę „Płynie Wisła, płynie” zaśpiewały przy akompaniamencie akordeonu. Atrakcją koncertu były tańce Pana Karola do wiązanki melodii góralskich i prezentacja stroju Górali Żywieckich. Cała społeczność przedszkolna ochoczo włączyła się do zabawy przy piosence „Szustu, szustu po podłodze” i zaśpiewała „Krakowiaczka”. Dzieci w asyście panów Karola i Jurka zagrały na instrumentach perkusyjnych „Polkę warszawską”.

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.