Spotkanie z Policją - ,,Bezpieczeństwo na co dzień” - Gr. III, IV i V

30.05.2017

 
 
 
2017_05_30_spotkanie_02 — kopia.jpg
Sierż. sztab. Dominika Radka- Jędrkiewicz i pracownik cywilny Magdalena Daniel z Komisariatu Bydgoszcz Śródmieście rozmawiały z przedszkolakami o bezpieczeństwie na ulicy. Dzieci oglądały odznakę policyjną i lizaka - tarczę do kierowania ruchem. Każde dziecko przykładało swój paluszek na kartkę, aby przekonać się jak wyglądają jego własne linie papilarne. W ten sposób wszyscy dowiedzieli się, że nikt nie jest anonimowy. A złodziej kradnąc, pozostawi w miejscu kradzieży dowody swojej winy. Dzieci otrzymały kolorowanki, z zadaniem rozpoznania i narysowania znaków przy przejściu dla pieszych.

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.