Festyn Rodzinny

27.05.2017

2017_05_27_festyn_178 — kopia.jpg
Impreza przebiegała pod hasłem „Witaminy, ruch i gwar to zabawy czar”. Spotkanie umilił występ cheerleaderek z Zespołu Szkół Nr 15 Mistrzostwa Sportowego pod kierunkiem trenera Krzysztofa Czaja. Swoje umiejętności prezentowały m. in. absolwentki naszego przedszkola.

Nasze przedszkolaki przygotowały występy artystyczne dla mamy i taty. Dorośli i dzieci uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sportowych. Nie zabrakło ulubionego przeciągania liny. Tę konkurencję wygrali oczywiście nasi silni rodzice. Można było odwiedzić galerię dziecięcych obrazów, stoiska loterii fantowej oraz przedszkolną kawiarenkę z wypiekami przygotowanymi przez mamy przedszkolaków oraz pysznym bigosem naszych kucharek. Zdrowe przekąski przygotowane przez rodziców ucieszyły każdego uczestnika festynu. Dzięki wysiłkom malarskim przedszkolaków i rodziców powstała wspaniała makieta lasu. Słoneczna pogoda i rodzinna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy.

Zapraszamy do galerii  .