Festiwal Filmów Animowanych „ANIMOCJE” w Miejskim Centrum Kultury- Gr. III, IV, V

27.04.2017

Jak co roku, pięcio i sześciolatki gościły w MCK w roli widzów i jurorów. Prowadzący wyjaśnił przedszkolakom w jakim celu jest zorganizowany Festiwal i na czym polega głosowanie. Zachęcił dzieci do uważnego obejrzenia 13 krótkometrażowych filmów animowanych, których reżyserami są osoby pochodzące z różnych krajów, ubiegające się o Bydgoską Nagrodę za Najlepszy Film Animowany. Po prezentacji przedszkolaki przystąpiły do głosowania. Na specjalnie przygotowanych kartach zaznaczyły jeden, ich zdaniem, najlepszy film. Wśród uczestników festiwalu rozlosowane zostały 3 nagrody: kasety CD z filmami dla dzieci. Szczęście uśmiechnęło się w tym roku do Cezarego z grupy III. Gratulujemy!!!
2017_04_27_animocje_13 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .