Spotkania w Klubie Czytających Rodziców - Gr. V

11.04.2017

 
 
 
Dzieci gościły dwukrotnie panią Agnieszkę Sarecką - mamę Emilki. Wysłuchały wierszy D. Strzemińskiej-Więckowiak „Co kraj, to obyczaj”, które były źródłem wiedzy o krajach Europy, o strojach tam noszonych, potrawach w nich przyrządzanych, a także kultywowanych tradycjach. Na kolejnym spotkaniu pani Agnieszka zaprezentowała wiersze o uczuciach ze zbioru A. Edyk „Od złości do radości”. Przedszkolaki opisywały uczucia jakie bohater odczuwał po stracie ulubionego misia. Na zakończenie spotkań dzieci kolorowały obrazki. Dziękujemy za miłe wizyty. Zapraszamy następnych rodziców.
   2017_04_11_klub.gif  

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.