Spotkanie z konserwatorem elektrowni wiatrowych - Gr. V

10.04.2017

 
 
 
2017_04_10_wiatraki_07 — kopia.jpg
Z wizytą do pięcio i sześciolatków przybył tata Tosi - pan Paweł Rytlewski. Opowiadał o swojej pracy, a praca jest bardzo ciekawa - pan Paweł pracuje w ENEA. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób wytwarza się energie elektryczną w sposób tradycyjny i ze źródeł odnawialnych. Zaprezentował modele wiatraków i opowiedział jak powstają te wielkie urządzenia. Ile metrów mają ich wieże, jakie długie są śmigła oraz jakie mechanizmy znajdują się we wnętrzu gondoli. Pan Paweł zaprezentował film o prawidłowym korzystaniu z urządzeń elektrycznych. Dziękujemy za piękne spotkanie z ekologią i techniką.

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.