Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 15 - Gr. V

07.04.2017

 
 
 
Pięcio i sześciolatki wybrały się na lekcję matematyki do klasy 3b, której wychowawczynią jest pani Ania Bielińska. Spotkanie było okazją do przyjrzenia się jak wygląda szkoła, czym różni się od znanych dzieciom pomieszczeń w przedszkolu, a także, co jest podobnego w wyposażeniu klasy i sali przedszkolnej. Zajmując miejsca w ławkach wszyscy mogli poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, układały cyfry i figury geometryczne, popisały się znajomością liter i cyfr, rozwiązywały zadania z zakresu pojęć matematycznych. Fabułą wszystkich zadań była znana dzieciom bajka o „Czerwonym Kapturku”. Dziękujemy za interesującą lekcję.
2017_04_07_sp15_13 — kopia.jpg

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.