Audycja TV z seniorami Domu Dziennego Pobytu „Senior” przy ul. Jodłowej - Gr. IV

04.04.2017

 
 
 
2017_04_04_audycja_21 — kopia.jpg

Całość spotkania rejestrowała TVP Bydgoszcz. Reportaż znalazł się w programie „Czas na interwencję” w dniu 3 kwietnia 2017 r o godz. 17.35.  Link do w/w programu.. Na początku programu tradycyjnie są reklamy. Przedszkolaki w międzypokoleniowym spotkaniu integracyjnym z seniorami zaprezentowały umiejętności taneczne i wokalne. Taniec w wykonaniu chłopców ubranych w białe koszule, muszki i kapelusze do znanej seniorom muzyki z filmu „Vabank” wywołał oklaski. Piosenka o wiośnie zachęciła seniorów do spontanicznego ruchu. Dzieci wzięły udział w audycji muzycznej pt. „Wiosna w muzyce” prowadzonej przez muzykologa i pedagoga dr Andrzeja Nyderka. Wysłuchały prelekcji na temat muzyki i jej znaczenia dla człowieka. Pod okiem pani choreograf Wandy Maćkowskiej improwizowały razem z seniorami ruch i taniec do muzyki A. Vivaldiego pt. „Wiosna”. Z seniorami rysowały o wiośnie, a przy pomocy wiosennych motywów tworzyły przepiękne pisanki.

 

Zachęcamy do obejrzenia telewizyjnego reportażu.


Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.