Zajęcia z studentami Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy w Gr. I-V

17.03.2017

 
 
 
2017_03_17_studenci_27 — kopia.jpg
Przedszkolaki z radością przywitały studentów I roku kierunku Zdrowie Publiczne. Pod opieką dr n. med. Mileny Wojciechowskiej przygotowali oni ciekawe zajęcia na temat zdrowego odżywiania. Dzieci brały udział w różnorodnych zabawach utrwalających wygląd owoców i warzyw. W praktycznych działaniach utrwalały zasady zdrowego odżywiania. Różnorodne formy aktywności (piosenki, zagadki, zabawy ruchowe i dydaktyczne) przeprowadzone z przedszkolakami pozwoliły na utrwalenie pojęć „zdrowa żywność” i ta szkodząca zdrowiu czyli „niezdrowa”. Przedszkolaki mogły pochwalić się swoją wiedzą i umiejętnościami, a w nagrodę otrzymały od studentów niespodzianki: piłkę, baloniki, dyplomy oraz medale.

Zapraszamy do galerii  .
 
 
 
» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Email (nie będzie widoczny)
Imię / Nazwa użytkownika
Tytuł komentarza
Komentarz
 podmiana znaków
Captcha Image Nieczytelne cyfry? Wczytaj jeszcze raz.